Norge AS.no

WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog

AS Norge.no A/S Norge.no Norge A/S.no Norway Ltd.no

Fast Ferry M/S "PRINSEN"

Taken by Budstikka, Norway at Lysaker Brygge, Bærum, Norway, Spring 2008 (Gregorian Calendar!)

Kontaktopplysninger for hjemmesiden til Norge AS.no:

Firmanavn: WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog
Organisasjonsnummer: NO 915 565 808
Telefon: +47.800 17 000 (gratis grønt nummer i Norge AS.no!)
Telefax: +47.800 17 000 (gratis grønt nummer i Norge AS.no!)
Mobil: +63.995 419 1760 (Filippinene!)

Firmaadresse:
WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog
Organisasjonsnummer: NO 915 565 808
Ursvikveien 10
NO-1450 Nesoddtangen
NORGE

Postadresse:
WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog
Organisasjonsnummer: NO 915 565 808
TIMBERLAND HOMES
B 5, L 12 & 13, GANGO
OZAMIZ CITY, PH-7200
REPUBLIC OF THE PHILIPPINES

Epost-adresser:
Firmapost: firmapost@norge-as.no
Reklame: reklame@norge-as.no
Øvrige epost-adresser:
Mr. Jan Gerhardsen Guldvog: jan.gerhardsen.guldvog@norge-as.no, direkte telefon: +47.800 17 000 ext. 401.
Ma'am Rhea Kristine G.: rhea.kristine.g@norge-as.no, direkte telefon: +47.800 17 000 ext. 402.
Ma'am Annalyn G.: annalyn.g@norge-as.no, direkte telefon: +47.800 17 000 ext. 403.
Ma'am Joy G.: joy.g@norge-as.no, direkte telefon: +47.800 17 000 ext. 404.

Norge AS.no ble sist oppdatert mandag, den 20. juli 4'004 kl. 05:17 GMT+0815
(lokal sanntid, referansepunkt Ozamiz Airport, Ozamiz City, Filippinene)